Hyödynnä virike-etusi kesän tapahtumiin!

Kesän ystävät, olemme voiton puolella! Kesäaikaan on siirrytty ja valon määrää kasvaa nyt tuntuvasti. Oletko jo tehnyt kesälle suunnitelmia? Mikäli suunnitelmissasi on käydä kesällä tapahtumissa, muistathan hyödyntää virike-etusi!

Kun ostat tapahtumaan lipun, varaa lippu ensin verkkokaupasta ja käy lunastamassa lippu R-kioskita. Vaihtoehtoisesti voit ostaa lipun suoraan lipunvälittäjän myymälästä.

Lisätietoa lipun ostamisesta löydät täältä.

 

Käytä etujasi esimerkiksi jossakin seuraavista tapahtumista

 

Kaupunkitapahtumia Helsingissä

Sideways, Teurastamo 9.-10.6.2017

Tuska, Suvilahti 30.6.-2.7.2017

Rock the Beach, esiintyjinä Foo Fighters, Biffy Clyro, The Kills ja Apulanta, Hietaniemen uimaranta 19.6.2017 (osta liput TicketMasterin myyntipisteestä)

Kaisafest 2017 Red Hot Chili Peppers, Kaisaniemi 29.7.2017

Flow festival, Suvilahti 11.-13.8.2017 

 

Tapahtumia muualla Suomessa

Ruisrock, Ruissalo Turku 7.-9.7.2017

Ilosaari, Joensuu 14.-16.7.2017

Provinssi, Seinäjoki 29.6.-1.7.2017

Iskelmä festivaalit, Himos 29.6.-1.7.2017

Pori Jazz, Pori 8.-16.7.2017

Savonlinnan Oopperajuhlat, Savonlinna 7.7.-4.8.2017